background image

ADEX Drag&Drift Promotion Team

Oferta

Paweł Kowalski oraz Michał Przybylski mają przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę zespołu ADEX Drag&Drift Promotion Team. Dzięki połączeniu swoich sił, zawodnicy dwóch różnych ekstemalnych dyscyplin sportu motorowego oferują swoje usługi pod jednolitą nazwą ADEX Drag&Drift Promotion Team. Naszym celem jest skuteczne budowanie świadomości marki naszych klientów u odbiorców reklamy będącej owocem współpracy naszej i naszego klienta. Jesteśmy przekonani, że wykorzystanie w sumie czterech wyczynowych, sportowych samochodów startujących w ekstremalnych dyscyplinach sportu samochodowego, wspartych bogatym wachlarzem masowych środków przekazu jest idealnym sposobem do osiągnięcia tego celu.

Nasza reklama zwróci uwagę na takie cechy państwa marki, jak: nowoczesność, przebojowość, profesjonalizm, szybkość i skuteczność, zaawansowana technologia. Mocne, pozytywne emocje związane z odbiorem rywalizacji kilkusetkonnych samochodów z pewnością sprawią, że dobrze wyeksponowane logo i nazwa Państwa marki mocno i na długo pozostaną w pamięci odbiorców naszej reklamy.

Oferta dotyczy usług takich, jak:
  • Typowa oferta sponsorska zespołu startującego w sportach motorowych.
  • Pojedyncze akcje promocyjne z udziałem naszych samochodów i zawodników oraz wykorzystaniem dodatkowych środków przekazu.

  • Kampanie reklamowe ogólnopolskie na imprezach sportowych, promocyjnych, tarkowych i.t.p. organizowanych zarówno przez nas we współpracy z klientem, jak i przez firmy trzecie.

  • Wynajem sportowych samochodów wraz z kierowcami do pokazów umiejętności jazdy i możliwości aut, jak również do przejażdżek na fotelu pasażera.

  • Organizacja imprez (integracyjnych, promocyjnych) o tematyce nie koniecznie związanej z motoryzacją.

  • Jesteśmy otwarci na pomysły naszych klientów w wykorzystywaniu sportowych, wyczynowych samochodów będących w naszym posiadaniu.

Środki

Dzięki połączeniu sił Pawła Kowalskiego i Michała Przybylskiego, jesteśmy w stanie zaproponować państwu do wykorzystania wyjątkowo szeroki zakres środków przekazu do wykorzystania podczas współpracy:

  • Oklejanie w Państwa "barwy" w sumie czterech samochodów sportowych startujących w dwóch różnych dyscyplinach sportu (szczegóły poniżej).

  • Reklama może być umieszczona również na powierzchniach takich, jak: kaski, kombinezony sportowe naszych zawodników, stoiska, bannery, ulotki, plakaty, namioty serwisowe, ubraniach wszystkich członków zespołu, samochody towarzyszące (serwisowe i.t.p.). Reklama zostanie umieszczona również na stronach internetowych zawodników: pawelprzybylski.pl, obebo.pl. adexracing.pl

  • Jesteśmy gotowi przygotować kompletne stanowisko promocyjne Państwa firmy na zawodach sportów motorowych, wystawach motoryzacyjnych, imprezach promocyjnych lub integracyjnch. Stoisko takie obejmowac moze m.in. Nasze samochody, namioty, hostessy, wystawę produktów, kampanie ulotkowe, bannery w widocznych miejscach na terenie imprez, informacje na temat Panstwa produktow wygłaszane przez komentatora zawodów, naczepę TIRa zabudowaną pod kątem promocji produktu (np. mobilna scena) i przetransportowaną na miejsce imprezy.

  • Przejażdżki na fotelu pasażera (wyłącznie na odpowiednio zabezpieczonych i przygotowanych obiektach).

Doświadczenie

Dzięki istnieniu w srodowisku sportow motorowych oraz imprez promocyjnych od wielu lat nabyliśmy doświadczenie usczestnicząc m.in. w bardzo dużej, ogólnopolskiej kampanii budującej markę męskich kosmetyków i perfum. Uczetniczyliśmy w wielu imprezach sportowych w całej Polsce, odwiedziliśmy wiele imprez o charakterze targowym i promocyjnym udostępnialiśmy naszym klientom samochody do promocji ich produktów, przejażdżki z naszymi kierowcami były wielokrotnie licytowane podczas imprezy Moto Orkiestra Świątecznej Pomocy organizowanej w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzego Owsiaka.